pH premium steklena elektroda za ultra čisto vodo / Tris · 0–11 pH · S7 konektor · 185 mm
pH premium steklena elektroda za ultra čisto vodo / Tris · 0–11 pH · S7 konektor · 185 mm
PREGLED
Ta premium steklena pH elektroda je posebej zasnovana za natančne pH meritve v ultra čisti vodi (nizka prevodnost) in Tris pufrih, kjer običajne elektrode pogosto kažejo počasen odziv, odmik ali slabo stabilnost. Nepremični brušeni stekleni stik zagotavlja stabilen potencial tekočinskega stika tudi v deionizirani vodi, medtem ko Longlife referenčni sistem zagotavlja dolgoročno zanesljivost.
S pH območjem 0–11, delovno temperaturo do 80 °C in podaljšano dolžino 185 mm (premer 12 mm) je ta elektroda idealna za zahtevne aplikacije v farmacevtskih, polprevodniških, biotehnoloških in raziskovalnih laboratorijih. S7 konektor (zahteva kabel S7‑BNC(Q9) za merilnike z BNC vhodom) zagotavlja združljivost s širokim spektrom laboratorijskih pH metrov.
Premium steklena pH elektroda za ultra čisto vodo in Tris pufre z nepremičnim brušenim steklenim stikom, Longlife reference in dolžino 185 mm. pH 0–11, 0–80 °C, S7 konektor — idealna za farmacevtske, polprevodniške in raziskovalne aplikacije.COLO.Science · Praktična in robustna oprema za vsakdanje laboratorijsko delo.
COLO.SCIENCE ZNANJE
Praktični vpogledi za merjenje pH v ultra čisti vodi in Tris pufrih
Raziščite tehnične članke o merjenju pH v pogojih nizke prevodnosti, združljivosti s Tris pufri, tehnologiji brušenega steklenega stika in najboljših praksah za natančne odčitke v farmacevtskih in biotehnoloških laboratorijih.
Pregled izdelka
Premium steklena pH elektroda za ultra čisto vodo in Tris je zasnovana za premagovanje izzivov merjenja pH v medijih z nizko prevodnostjo in Tris pufrih. Nepremični brušeni stekleni stik zagotavlja stabilen tekočinski stik brez zamašitev z minimalnim uhajanjem elektrolita, kar zagotavlja hiter odziv in odčitke brez odmika tudi v deionizirani vodi. Longlife referenčni sistem podaljšuje življenjsko dobo elektrode, zmanjšuje vzdrževanje in pogostost zamenjave. Z dolžino 185 mm in premerom 12 mm se prilega standardni laboratorijski steklovini in doseže dno globokih posod.
Obvestilo o združljivosti — konektor in merilnik morata biti usklajena
Ta elektroda ima S7 konektor in zahteva kabel S7‑BNC(Q9) za uporabo z merilniki z BNC vhodom. Pred naročilom preverite združljivost z vašim merilnikom. Za merilnike z neposrednim S7 vhodom kabel ni potreben.
Ključne značilnosti
Združljiva s Tris pufrom
pH območje 0–11
Stekleno ohišje
Nepremični brušeni stekleni stik
Longlife referenca
0–80 °C
Dolžina 185 mm
3 M KCl polnjenje
S7 konektor
Elektroda
Zasnovana za zahtevne meritve v pogojih nizke prevodnosti in Tris pufrih
Stabilnost v ultra čisti vodi
Nepremični brušeni stekleni stik zagotavlja stabilen potencial in hiter odziv v deionizirani vodi, kjer običajne elektrode pogosto odnašajo.
Združljivost s Tris pufrom
Posebej formulirana steklena membrana in referenčni sistem zagotavljata natančne in stabilne odčitke v Tris pufrih, s čimer se izognete pogostim težavam z interferenco.
Podaljšana dolžina
Dolžina 185 mm doseže dno globokih posod, fermentacijskih rezervoarjev ali visokih bučk, medtem ko premer 12 mm ustreza standardnim odprtinam.
Zasnova elektrode
- Premium kompozitna elektroda za ultra čisto vodo
- Združuje pH indikator in referenčno elektrodo
- Nepremični brušeni stekleni stik
- Podaljšana dolžina 185 mm za globoke posode
Materiali in referenčni sistem
- Material senzorja: Steklo
- Referenčni tip: Longlife referenca
- Material stika: Nepremični brušeni stekleni stik
- Raztopina za polnjenje: 3 M KCl
Delovni pogoji in priključek
- pH območje: 0–11
- Delovna temperatura: 0–80 °C
- Dimenzije: Φ12×185 mm
- Tip konektorja: S7 (zahteva kabel S7‑BNC(Q9) za merilnike z BNC vhodom)
Tehnične specifikacije
| Parameter | Specifikacija | Parameter | Specifikacija |
|---|---|---|---|
| Model | – | Naziv | pH kompozitna elektroda (Ultra čista voda) |
| pH območje | 0–11 | Raztopina za polnjenje | 3 M KCl |
| Material senzorja | Steklo | Delovna temperatura | 0–80 °C |
| Material stika | Nepremični brušeni stekleni stik | Referenčni tip | Longlife referenca |
| Dimenzije | Φ12×185 mm | Tip konektorja | S7 |
Opomba: Pred nakupom preverite združljivost konektorja in merilnika. Ta elektroda ima S7 konektor in zahteva kabel S7‑BNC(Q9) za uporabo z merilniki z BNC vhodom. Natančna dobavljena konfiguracija se lahko razlikuje glede na ponudbo in uporabo.
Splošne opombe o elektrodah
- pH elektrode so na voljo kot pH indikatorske elektrode, kompozitne elektrode in 3 v 1 pH kompozitne elektrode (s temperaturno sondo).
- pH indikatorska elektroda mora delovati skupaj z ločeno referenčno elektrodo.
- Kompozitna elektroda združuje pH indikatorsko in referenčno elektrodo.
- 3 v 1 pH kompozitna elektroda združuje pH indikatorsko elektrodo, referenčno elektrodo in temperaturno sondo.
- Temperaturne sonde lahko prilagodijo pH meritve s korekcijo naklona elektrode glede na izmerjeno temperaturo.
- Konektor mora biti združljiv z merilnikom, ki ga uporabljate. Možnosti vključujejo S7 [kabel S7-BNC(Q9)] in BNC(Q9).
Možnosti konektorjev in združljivost
Različni merilniki lahko zahtevajo različne formate priključkov. Pred naročilom vedno preverite tip konektorja.
| Konektor / Možnost | Opombe |
|---|---|
| S7 | Ta elektroda ima S7 konektor. Uporabite kabel S7‑BNC(Q9) za merilnike z BNC vhodom. |
| BNC(Q9) | Običajni format konektorja za pH elektrode. Lahko se prilagodi s kablom S7‑BNC(Q9). |
pH premium steklena elektroda za ultra čisto vodo / Tris
Specializirana steklena pH elektroda za ultra čisto vodo in Tris pufre z nepremičnim brušenim steklenim stikom, Longlife reference in dolžino 185 mm — s podporo COLO.Science.
COLO.Science · Praktična in robustna oprema za vsakdanje laboratorijsko delo.




